Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

W świecie dinozaurów

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

            05 maja (w klasie II b) i 12 maja (w klasie II a) odbyły się dwa kolejne spotkania  poświęcone dinozaurom prowadzone przez Teodora, ucznia klasy VII b z naszej szkoły. Oprócz omawianych na poprzednich spotkaniach Triceratopsa,  Megalodona, Kecalkoatla i Tyronazaura, Teodor opowiedział także o ogromnym roślinożercy – Stegozaurze oraz o mniejszym od człowieka, żyjącym i polującym na pożywienie w stadzie –  Celophysisie.

             W części warsztatowej dzieci ulepiły z plasteliny, według wskazówek Teodora, Triceratopsa i Celophysisa.

Były to ostatnie spotkania na temat dinozaurów w tym roku szkolnym, ale ponieważ są tak lubiane przez dzieci, z pewnością będziemy je kontynuować w przyszłym roku. 

Brygida Kovacs

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content