Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

BEZPIECZNE DZIECIAKI – UDT & Erasmus+

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dziewczynki i chłopcy z klas II gościli inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego, którzy poprowadzili ciekawe i ważne zajęcia z cyklu „Bezpieczne dzieciaki” w ramach programu Erasmus+ „Aktywni w Europie” finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Było bardzo interesująco! Nasi Uczniowie i Uczennice dowiedzieli się, na czym polega praca Urzędników Dozoru Technicznego. Nauczyli się także, jak bezpiecznie korzystać z otaczających nas urządzeń technicznych i jak w trosce o swoje zdrowie bezpiecznie zachowywać się korzystając z windy, ruchomych schodów, również na przejściach dla pieszych i w wielu innych miejscach.

Na koniec każdy uczestnik otrzymał przyjemny upominek.

Serdecznie dziękujemy pani Marzenie i panu Krzysztofowi z UDT za fantastyczne zajęcia!!!

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content