Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

POLSKA POZNAŃ PATRIOTYZM

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Klasa 3 A z przyjemnością i dużym zaangażowaniem reprezentowała naszą szkołę w Spotkaniu Muzycznym zorganizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 2 pt.: „POLSKA POZNAŃ PATRIOTYZM”. Koncert został przygotowany już po raz XVI, a wiodącym tematem występów dzieci były ważne wydarzenia z historii Polski, czyli odzyskanie przez nasz kraj niepodległości. W tym roku nasi uczniowie zaśpiewali dwie piosenki: „Białe róże” oraz „Piosenkę Małego Patrioty”. Widownia (dziadkowie, rodzice i mieszkańcy Winograd) gromkimi brawami docenili występ Jedenastkowiczów.

Szczególne podziękowania kierujemy do pani Agnieszki Sienkiewicz, Magdy i Stasia, którzy zadbali o oprawę muzyczną.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content