Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Językowe Warsztaty Mikołajkowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W dniach 1 i 5 grudnia odbyły się w naszej szkole Językowe Warsztaty Mikołajkowe dla klas 1-3. Wszyscy świetnie się bawili oglądając historię św. Mikołaja, tańcząc do piosenek świątecznych czy też pracując w grupach nad instrukcją „how to make a snowman?”.

Klasy pierwsze wspaniale odgadły co znajduje się na magicznych obrazkach flashcards malowanych świeczką. Klasy drugie stworzyły plakat dotyczący bałwanka. A klasy trzecie, bezbłędnie, ustnie i pisemnie, odpowiadały na pytania dotyczące świątecznych filmików. Uczestnicy na koniec odebrali dyplomy dla swojej klasy.

Teraz zostało nam już tylko odliczanie do Świąt.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content