Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Warsztaty integracyjno- rękodzielnicze w ramach projektu ERASMUS + AKTYWNI w EUROPIE

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Pewnego jesiennego dnia klasę 5a odwiedziła p. Agnieszka Adamowska. Spotkaliśmy się w celu uczestniczenia w rękodzielniczych warsztatach integracyjnych dla dzieci i młodzieży z Polski i Ukrainy pod hasłem „Zaplątany ogród”. Po krótkim wprowadzeniu przez p. Agnieszkę szybko zabraliśmy się do pracy. Łatwo nie było, tworzenie makramowych liści to duże wyzwanie, ale wszystkim ta sztuka się udała. Na dowód przedstawiamy zdjęcia naszych pięknych, kolorowych prac. Dziękujemy p. Agnieszko, to był wspaniale spędzony czas.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content