Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

„Święcone jajeczko, śliczna malowanka!

Śpiewam sobie, skaczę sobie.

Od samego ranka”.

Maria Konopnicka „Wielkanoc” (fragment)

Uczniowie klas pierwszych i drugich przygotowywali się do Wielkanocy biorąc udział w konkursie plastycznym „Pisanka wielkanocna”. W ruch poszły kredki, pisaki, naklejki, farby, a przede wszystkim nieoceniona kreatywność naszych Uczniów!

Efektem twórczego wysiłku najmłodszych naszej szkoły jest wystawa najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych pisanek wielkanocnych, którą można podziwiać na drugim piętrze Jedenastki. Autorzy najciekawszych prac otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Wszystkim, którzy stworzyli pisanki pani Olga Kortus dziękuje za zaangażowanie oraz gratuluje pomysłowości, twórczości i kreatywności!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content