Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowany jest przez PZPN od 21 lat. Od 2007 r., sponsorem główny Turnieju jest marka Tymbark. Turniej jest jedną z najszybciej rozwijających się inicjatyw Grassroots w Polsce, oraz jest największym w Europie turniejem piłkarskim dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. W poniedziałek 03.04 reprezentacja U10 SP11 w składzie: Hubert Klimkiewicz, Dawid Pindral, Szymon Pośpieszalski, Jakub Żurowski, Franciszek Żurowski, Krzysztof Romanowski, Leon Rakowski, Jan Strzelczak zagrała w pierwszym etapie tego turnieju.

Pewnie wygrywając ze wszystkimi przeciwnikami zapewnili sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek, który odbędzie się w piątek 14.04.2023 na Golęcinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Robert Woźniak

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content