„9 miesięcy dobroczynności”

W marcu w ramach udziału w kampanii „9 miesięcy dobroczynności” chętni uczniowie i uczennice klas 1-4 wykonali plakaty na temat niepełnosprawności. Dziękujemy za tak ciepłe ujęcie tego zagadnienia! Powstały prace ukazujące osoby z niepełnosprawnościami, jako ludzi o takich samych potrzebach i zainteresowaniach, jak wszyscy! Bo przecież wszyscy jesteśmy tacy sami!

Jesteśmy dumni, że mamy takich empatycznych wychowanków szkoły! Dziękujemy za zaangażowanie w kampanię. W najbliższych dniach upominki trafią do autorów plakatów, a praca Magdy M. z klasy 3a będzie reprezentować „Jedenastkę” w konkursie międzyszkolnym! Gratulujemy i zapraszamy do przyjrzenia się dziełom wyeksponowanym w holu szkoły, a także zachęcamy do refleksji na podjęty w pracach temat.