Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień Edukacji w klasach I-III

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

12 października klasy 1-3 obchodziły Dzień Edukacji.

Wszyscy wystrojeni na galowo spotkaliśmy się w holu szkoły, by wspólnie celebrować to święto. Oficjalnie powitaliśmy Pierwszaków piosenką „Witajcie w naszej szkole” oraz powitajkami – laurkami, a także przyjęliśmy do grona „Jedenastkowiczów” nową Panią – wychowawczynię klasy 3c – Dorotę Bereszyńską. Tegoroczni przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Junior otrzymali uroczyste nominacje. Pracownikom pedagogicznym, jak i administracyjnym wręczono certyfikaty. Wszyscy również z dużym zainteresowaniem poznali wyniki głosowania, jakie przeprowadziliśmy wśród wychowanków kilka dni temu.

???? To był bardzo miły dzień dla nas wszystkich! Radosne okrzyki chyba było słychać na całym osiedlu ????

???? Przy okazji Święta, zapraszamy na II piętro do obejrzenia wystawy Pierwszaków na temat ich wymarzonej szkoły.

???? Dziękujemy Drodzy Uczniowie i Uczennice oraz Rodzice, że tworzycie z nami „Jedenastkę”!

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content