Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Jak dbać o zęby?

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Ile zębów ma małe dziecko, a ile dorosły człowiek? Jak nazywa się choroba zębów? Ile miliardów bakterii ma w buzi każdy z nas? Dlaczego nie należy częstować kolegi piciem z butelki? Czy warto myć zęby? Na te i inne pytania, odpowiedzi poznali dzisiaj (30 października) uczniowie klas pierwszych. To wszystko dzięki profesjonalnie przygotowanemu spotkaniu nt. higieny jamy ustnej realizowanemu w ramach wojewódzkiego projektu edukacyjnego pt. Mam zdrowe zęby! Warsztaty poprowadziła p. Beata, która jest pracownikiem Sanepidu. Dziękujemy za przekazanie cennej i ciekawej wiedzy.

Ps. A Ty wiesz, ile zębów mają rekiny?

My tak! Aż 3000!!!

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content