Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Renifery już startują – darowizny aktywują!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

https://fanimani.pl/zaproszenie/84310/d3e4ecbe4bb24fc19e01dee22a99603e

Czy wiesz, że możesz wspomóc Szkolny Fundusz Wycieczkowy oraz działania Rady Rodziców bez dodatkowych kosztów? 

Robiąc zakupy w sieci zbieramy darowizny od sklepów internetowych – nic nie dopłacamy, nie tracimy rabatów czy punktów.  Wystarczy przed zakupami jeden klik w aplikacji FaniMani (na telefonach) lub pobranie przypominajki na komputerze.

Zachęcamy do rejestracji – za każde konto założone z podanego linka (lub kodu QR) na konto RR wpływa 5zł.

P.S. Portal i zakupy przez niego został już przetestowany przez kilkoro członków RR – jest całkowicie bezpieczny i darmowy. Jeśli masz pytania – odezwij się do Przedstawiciela RR w Twojej klasie – pomożemy rozwiać wątpliwości!

Agnieszka Adamowska – Przewodnicząca RR

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content