Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Losy Życzliwości

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W minionym tygodniu z okazji Tygodnia Życzliwości, Empatii i Przyjaźni zawitała ,,Skrzynka Życzliwości” w holu Naszej Szkoły, do której uczniowie I uczennice mogli wrzucać życzliwe kartki i liściki zaadresowane do konkretnej osoby. To tak jak walentynki – tylko w listopadzie. Akcja przerosła nasze oczekiwania. Szerzenie świadomości życzliwości, empatii i tolerancji do innych, ale także względem siebie to ważny aspekt funkcjonowania każdego z nas.

Oby życzliwych ludzi wokół nas było jak najwięcej! Nie zapominajmy też o życzliwości dla siebie samych!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content