Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Tydzień Życzliwości, Empatii i Przyjaźni

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

(20-24.11.2023)

Drzewa życzliwości Zawitały w naszej szkole z okazji kolorowego tygodnia życzliwości.

World Hello Day – powstał w 1973 roku

w Stanach Zjednoczonych. W Polsce święto obchodzone jest jako Światowy Dzień Życzliwości. W naszej szkole świętowaliśmy kolorowo przez cały tydzień. Drzewa życzliwości są wyrazem szacunku, empatii i tolerancji w naszej szkole. Pomimo przymrozków udało nam się ująć w obiektywie zdjęcia drzew przed zrzuceniem liści. Popatrzcie na prace naszych uczniów i uczennic. Pomimo zrzucenia liści Życzliwość będzie z Nami przez cały rok i jeden dzień dłużej!!!

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content