Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 2023 – Erasmus+

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Zgodnie z tradycją 17 listopada 2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Głównym celem tego projektu jest propagowanie nauki matematyki i myślenia matematycznego poprzez doskonałą zabawę. Dzięki temu nasi uczniowie oraz nauczyciele mogli w przyjemny i niecodzienny sposób wykorzystać znajomość tabliczki mnożenia oraz innych umiejętności matematycznych.

W klasach I-III oraz 4-8 zostały przeprowadzone konkursy pozwalające wyłonić klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę rozwiązując wyznaczone zadania na czas. Wykorzystywali przy tym kompetencje językowe kształcone w programie Erasmus+. Mogli też przekonać się, jak dzień tabliczki mnożenia obchodzony jest w innych krajach Unii Europejskiej oraz na całym Świecie.

Teraz wszyscy już to wiedzą – Nauka tabliczki mnożenia może być przyjemna i z całą pewnością jest pożyteczna.

Gratulujemy wszystkim naszym MISTRZOM TABLICZKI MNOŻENIA!

Projekt ten z wykorzystaniem kompetencji kulturowych i językowych realizowaliśmy w naszej szkole w ramach programu Erasmus+ „Nasza Europa” finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Sfinansowano ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub FRSE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content