Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Tydzień Życzliwości Empatii i Przyjaźni

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

,,Życzliwość jest jak piękny kwiat, który rozkwita w sercu każdego z Nas” Z okazji Tygodnia Życzliwości Empatii i Przyjaźni dla uczniów Naszej Szkoły klas I – III został zorganizowany konkurs plastyczny polegający na wykonaniu kartki okolicznościowej, którą można byłoby podarować bliskiej osobie z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień (ważna jest okładka, nie życzenia). Celami konkursu było wzbogacanie wiedzy na temat Dnia Życzliwości, rozbudzanie życzliwości i serdeczności oraz kształtowanie postawy życzliwości i tolerancji. Otrzymaliśmy prace z klas I OP, Ia oraz Ib. Bardzo dziękujemy za wykonanie prac wychowawczynią klas: p. Annie Kowal, p. Agnieszce Szymyślik oraz p. Marioli Kirszman. Prace były wykonane zgodnie z tematem, estetyczne oraz pomysłowe. Uczniowie otrzymali mały upominek w postaci słodyczy– były to kolorowe cukierki, które w tym jesiennym okresie były jak witaminki dla każdego chłopca i dziewczynki.

Organizatorzy: Michał Sikora, Barbara Rosińska, Anna Nowicka oraz Katarzyna Zielińska

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content