Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W piątek (02.02.), w Szkole Podstawowej nr 80, odbył się XXIII Drużynowy Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu dla uczniów klas drugich, w którym naszą szkołę reprezentowały Hanna K. z kl. II a, Zuzanna K. z kl. II b oraz Natalia M. z kl. II b. Dziewczynki przez cały miesiąc solidnie się przygotowywały. Zdobywały i poszerzały wiedzę o naszym mieście, poznawały zabytki oraz uczyły się gwary poznańskiej. Do konkursu przystąpiło aż dziewięć szkół, więc konkurencja była spora. Ku zaskoczeniu wszystkich, zwycięska szkoła nie pochodziła z Poznania. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję, a z naszych dziewczynek jestem ogromnie dumna!

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content