Walentynki w klasach I-III

W czwartek – 8 lutego (z kilkudniowym wyprzedzeniem z powodu ferii) w naszej ,,Jedenastce,, obchodziliśmy walentynki. Ten wyjątkowy dzień wyrażania przyjaźni i sympatii na stałe wpisał się do kalendarza naszego roku szkolnego.

Samorząd Uczniowski „JUNIOR” tradycyjnie zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie klas 1-3 własnoręcznie przygotowali serduszka, laurki, upominki, które wrzucali do specjalnie przygotowanej skrzynki. W dniu dzisiejszym pomocnicy świętego Walentego rozdawali te ,,oznaki życzliwości” sprawiając obdarowanym wiele radości.

Na korytarzach i w salach dominował kolor czerwony i każdy poczuł ciepełko w swoim serduszku ♥️♥️♥️ Niech pozostanie tam na zawsze.

Podsumowaniem dnia były wspólne zabawy ruchowe uczniów klas 1-3 przy znanych piosenkach.

Wesołych Walentynek i Wam!