Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Klasa III b w Muzeum Iluzji, Nauki i Sztuki

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Nasi uczniowie i uczennice z klasy 3b mieli niezwykłą przygodę podczas wycieczki do Muzeum Iluzji, Nauki i Sztuki- Poznań. Zafascynowani różnorodnymi eksponatami, interaktywnymi wystawami, a także pokazem iluzjonisty odkrywali tajemnice optycznych złudzeń i niezwykłych iluzji.

Po fascynującym zwiedzaniu, udaliśmy się na spacer po urokliwym Starym Rynku. Podziwialiśmy zabytkowe kamienice, wysłuchaliśmy ciekawostek od pani Asi Buczak, a także obejrzeliśmy trykające się koziołki.

To było niezapomniane doświadczenie, pełne radości, nauki i wspólnych przeżyć!

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content