„Co nam w duszy gra?”

Kolejne piątkowe popołudnie spędziliśmy, zastanawiając się „Co nam w duszy gra?” Spotkanie rozpoczęliśmy od rundki z Kartami Pozytywnej Inspiracji, które pięknymi sentencjami dodały nam dobrej energii. Czekały na nas również przeróżne ciekawe gry o emocjach i nie tylko. Podzieliliśmy się na mniejsze grupy i zagraliśmy w gry, które i Wam polecamy.

W zasobach szkolnych pojawiły się:

– Mijamy się

– Labyrinth

– Sen

Gra pozorów

– Statki

– Karty aktywności nastolatków

– Załoga – wyprawa w głębiny

– Who’s she?

Przyjemnie spędzane chwile mijają szybko… Pod koniec spotkania dopracowaliśmy jeszcze nasze gry planszowe – przedstawimy je w osobnym wpisie.

Spostrzegawcze osoby z pewnością zauważyły zmianę koloru ścian na I piętrze – już niebawem dowiecie się, jak zmieni się ta przestrzeń z naszą pomocą.

Dziękujemy za udział w ankiecie o ulubionych miejscach w szkole – wczytujemy się w te głosy i bierzemy pod uwagę cenne wskazówki.

Prowadzące: Agnieszka Adamowska, Justyna Ilasz

Działania odbywają się w ramach programu IOM Poland finansowanego przez Stany Zjednoczone Ameryki.