Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień Patrona w kl. IV-VIII

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W środę (27.03) obchodziliśmy w naszej szkole wyjątkowe święto. Z tej okazji klasy przygotowały portrety gen. Dezyderego Chłapowskiego korzystając z materiałów z recyclingu, podczas lekcji przypominaliśmy dokonanania wielkopolanina. Poza tym odbył się uroczysty apel. A następnie nadszedł czas na świętowanie. Dzięki hojności i talentom osób z Rady Rodziców mogliśmy cieszyć się smakiem przeróżnych słodkości. Bardzo dziekujemy rodzicom za włączenie się w obchody uroczystości. Ostatnim punktem programu było odtańczenie poloneza i belgijki przez wszystkich uczniów i uczennice z klas 4-8 SP 11.

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content