Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Dzień Patrona

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

27 marca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Patrona, gen. Dezyderego Chłapowskiego.

Z tej okazji swe podwoje otworzyła słodka kawiarenka. Uczniow, dzięki Sztucznej Inteligencji przywitał sam Generał jak żywy. Rozstrzygnięto konkurs na wiersz o naszej Jedentce – „Rymy o szkole”. Wyrożnione zostały wiersze: Barbary Bujak z kl. 7b, Sary Franke z kl. 6c, Doroty Dymalskiej i Nataszy Koczorowskiej z kl. 6a oraz Dobrichny Dymalskiej z kl. 1c.

Na boisku w ramach „Tradycji na spontanie” odtańczylismy poloneza i belgijkę. Do pląsów poprowadziła dziewczęta i chłopców pani Natalia Siwek.

Na koniec, chcąc oddać cześć tradycji Patronowi, posadziliśmy wspólnie kwiaty w szkolnym ogródku.

Wszyscy świetnie się bawili, najedli i zmęczyli.

Serdecznie podziękowania należą się naszej prężnie działające Radzie Rodziców, a zwłaszcza p. Agnieszce Adamowskiej – przewodniczącej oraz panu Michałowi Wernerowi, dzięki któremu mogliśmy posiać kwiaty.

Dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy ze swoimi dziećmi piekli ciasta, którymi mogliśmy się poczęstować w kawiarence.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content