Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Konkurs fotograficzny ,,Emocje w budzącej się przyrodzie” – rozstrzygnięcie

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dnia 25.03.2024 został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny ,,Emocje w budzącej się przyrodzie’’. Konkurs został zorganizowany w dwóch kategoriach klas I – III oraz klas IV – VIII.

Zadaniem było wykonanie fotografii czarno-białej, która cechuje się ponadczasowością. Pozwala stworzyć wyjątkową narrację i skuteczniej przyciągnąć uwagę widza. Co więcej, uwydatnia ona dramaturgię, emocje i pasję. Celami konkursu były zachęcanie młodzieży do czynnego obcowania z naturą poprzez fotografię, wyrażanie emocji w różnych gestach, sytuacjach, wrażliwienie na piękno, rozwijanie wyobraźni i spostrzegawczości oraz rozszerzenie swoich umiejętności fotograficznych. Fotografia miała przedstawiać sytuacje, ludzi, wyrażające emocje.

Zdjęcia były ocenione komisyjnie. Wyniki konkursu mają się następująco: w kategorii klas I – III otrzymaliśmy dwie prace i oby dwie po ocenie komisji zajęły równocześnie I miejsce, a są to prace: Kai Tereszczyńskiej z Klasy IIc oraz Igora Buszewskiego z klasy IIc.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wykonanie przepięknych fotografii.

organizatorzy: Michał Sikora, Katarzyna Zalewska, Anna Nowicka, Paulina Postaremczak.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content