Tworzenie własnych gier planszowych

Brystol, farby, mazaki, modelina, drewienka, kostki, patyki, kleje, pędzelki, nożyczki, kolorowy papier, kolorowa pianka, kartoniki i… WYOBRAŹNIA! Tego wszystkiego użyliśmy do stworzenia własnych gier planszowych. Powstało 5 gier, każda inna, każda pięknie wystrojona, z opracowanymi zasadami gry zapakowana w pudełko, które zawiera: planszę, pionki, kostki/ruletkę, karty zadań/pytań, i instrukcję.

5 gier opracowaliśmy w zespołach:

Magiczny Las: Veronika, Magda, Zosia, Milana

Wielki Wyścig: Makar, Klara, Dorota

Słodki Świat: Łucja, Sasza, Emilka

Zamki: August, Ignacy, Kazimir, Jeremi

Kolorowe Pola: Zosia, Hania, Zuza

Gry będą dostępne w powstającej strefie offline – bawcie się dobrze i pamiętajcie o spakowaniu gry po skończonej rozgrywce.

Uczestniczki i uczestnicy: 17 osób w wieku 10-12 lat z 3 krajów: Polski, Ukrainy i Białorusi.

Prowadzące: Agnieszka Adamowska i Justyna Ilasz

Działania odbywają się w ramach programu IOM Poland finansowanego przez Stany Zjednoczone Ameryki.