Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Konkurs „Jeden z dziesięciu”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W ramach miedzyświetlicowej współpracy, uczeń Stefan Olejniczak z klasy 3a, wziął udział w konkursie wiedzy „Jeden z dziesięciu” w Szkole Podstawowej nr 85 w Poznaniu. Celem spotkania było, kształtowanie zdrowej rywalizacji, poszerzanie wiedzy oraz integracja uczniów z różnych szkół. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą. Odpowiadali na pytania z wielu dziedzin, m.in. matematyki, sportu, przyrody czy powiedzeń. Widać było, że dzieci doskonale poradziły sobie ze stresem a przy tym świetnie się bawiły i integrowały. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom i praktyczny upominek.

Paulina Postaremczak 

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content