Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Jestem offline i mam się dobrze!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Tak wyglądąły kolejne nasze zajęcia 19.04. Na rozgrzewkę poszła w ruch i to doslownie świetna gra na kooperację. Zespoły miały za zadanie narysować idealne koło. Jednak nie jest to wcale takie proste, gdy rysuje je kilka osób. Drugie zadanie polegał na na przedstawieniu narzędzia z własnych ciał. W tej pracy trzeba było uruchomić wyobraźnię i sprawdzić możliwości swoich ciał. A potem juz tylko warsztaty tapicerskie, do których wszystkim paliły się ręce. Bo co tu dużo mówić, to świetna sprawa!

Działania odbywają się w ramach programu IOM Poland finansowanego przez Stany Zjednoczone Ameryki.

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content