Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

Konkurs pięknego czytania

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

Dnia 24.04. świetliczaki z klas drugich miały możliwość wzięcia udziału w konkursie pięknego czytania, do którego zgłosiło się czternaście osób. Każdy uczestnik miał do przeczytania fragment baśni arabskich pt. “Lampa Alladyna” lub “Alibaba i czterdziestu rozbójników”. Poziom czytania był mniej więcej wyrównany, ale udało się wyłonić miejsca punktowane, które wyglądają następująco:

I miejsce Hania z kl. II a

II miejsce Zuza z kl. II b

III miejsce Natalia z kl. II b oraz Maryia z kl. II a

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Na szczególną uwagę zasługują także dzieci z Ukrainy, które przystępując do konkursu miały do pokonania podwójną trudność, ale świetnie sobie z nią poradziły. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych!

Beata Łukaszyk

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content